Mednarodni jezikovni teden : “LinguaCulture² – Rethinking Language and Culture in the Digital Era”

Objavljeno: 20. 4. 2023

Računovodka in poslovna šola ISCAP- P.Porto in Univerza uporabnih znanosti Aschaffenburg skupaj organizirata 8. mednarodni jezikovni teden, ki bo potekal med 16.10 in 20.10 v Portu na Portugalskem.

Letošnja konferenca je posvečena motu “LinguaCulture² – Ponovno razmišljanje o jeziku in kulturi v digitalni dobi,” kjer se bo odprla debata o problemih digitalizacije in kako vpliva na sedanjo prakso poučevanja. Če želite sodelovati ali pa obogatit program z inovativnimi idejami, pošljite prijavo na ilw_porto_2023@iscap.ipp.pt.

Prijave se zbirajo do 15. 05. 2023.

Več informacij najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.