RAZPIS ZA ODDAJO VLOGE ZA SOFINANCIRANJE MEDNARODNIH ŠTUDIJSKIH OBISKOV ZA OGLED DOBRIH PRAKS V LETU 2023 Objavljeno: 18. 9. 2023

Univerza v Mariboru je objavila Razpis za oddajo vloge za sofinanciranje mednarodnih študijskih obiskov za ogled dobrih praks v letu 2023. Namen tega razpisa je spodbujati udeležbo zaposlenih na mednarodnih študijskih obiskih za ogled dobrih praks na visokošolskih in raziskovalnih institucijah, v podjetjih in drugih delovnih organizacijah v tujini, ki bodo prispevali h krepitvi mednarodnih izkušenj osebja in mednarodnega znanstvenoraziskovalnega sodelovanja, omogočile vpogled v tuja raziskovalna okolja in raziskovalnih kapacitet ter spodbujale k večji odprtosti  univerze v mednarodno znanstvenoraziskovalno okolje.

Rok za oddajo vloge: DO PORABE SREDSTEV

Več informacij najdete tukaj.