MEDNARODNI TEDEN »CHANGING LANDSCAPES – CHALLENGES & PERSPECTIVES IN TEACHER EDUCATION« V GRAZU, AVSTRIJA Objavljeno: 14. 11. 2023

University College of Teacher Education Styria v Grazu vljudno vabi visokošolske učitelje in osebje na 22. Come2Graz mednarodni teden »Changing Landscapes – challenges & perspectives in teacher education« , kateri bo potekal od 21. do 24. maja 2024.

Zainteresirani udeleženci bodo delili svoje znanje na področjih:

• srečanje z izzivi in ​​soočanje z njimi znotraj in zunaj razreda;
  • osvetljevanje novih perspektiv;
  • prepoznavanje in raziskovanje novih, inovativnih in naprednih načinov poučevanja.

Med mednarodnim tednom Come2Graz se boste udeležili šolskih obiskov, delili in izmenjali svoje poglede/strokovna znanja na okroglih mizah, poučevali na delavnici in/ali sodelovali v delavnicah ter raziskovali čudovito mesto Gradec.

Več informacij o dogodku najdete na njihovi spletni strani.

Prijavite pa najdete na tem obrazcu.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.

Na njih se lahko naročite na tej povezavi