RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE UDELEŽBE RAZISKOVALCEV NA ZAČETKU KARIERE UNIVERZE V MARIBORU NA MEDNARODNIH ZNANSTVENORAZISKOVALNIH OBISKIH V TUJINI V LETU 2023 Objavljeno: 18. 9. 2023

Univerza v Mariboru je objavila nov Razpis za sofinanciranje udeležbe raziskovalcev na začetku kariere Univerze v Mariboru na mednarodnih znanstvenoraziskovalnih obiskih v tujini v letu 2023. Raziskovalci na začetku kariere, ki so upravičeni do sredstev v skladu s tem razpisom, so visokošolski sodelavci, habilitirani v naziv asistenta, in visokošolski učitelji, habilitirani v naziv docenta. Upravičene aktivnosti zajemajo obisk tuje institucije z namenom raziskovanja ter aktivno udeležbo na mednarodnih konferencah in strokovnih ali drugih relevantnih znanstvenih dogodkih. Raziskovalci na začetku kariere so upravičeni do kritja dejanskih stroškov do najvišjega zneska 1.400 EUR.

Rok za oddajo vloge: DO PORABE SREDSTEV

Več informacij najdete tukaj.