Mednarodna konferenca: Fostering digital pedagogies through international cooperation Objavljeno: 28. 2. 2022

CMEPIUS skupaj z mednarodno organizacijo Academic Cooperation Asociation, ACA pripravlja konferenco na področju terciarnega izobraževanja z naslovom »Fostering digital pedagogies through international cooperation«, ki bo potekala med 7. in 9. junijem 2023 na Bledu in je primarno namenjena višješolskim in visokošolskim učiteljem.

Na dogodku bo poudarek predvsem na izmenjavi izkušenj in najboljših praks pri uporabi digitalnih pedagoških pristopov za krepitev mednarodnih učnih dejavnosti in spoznavanju digitalnih metod za izvajanje prihodnjih projektov, kot so mobilnost študentov – novi formati mobilnosti, COIL, skupni programi itd.

Konferenca bo zagotovila tudi namenski prostor za razpravo, izmenjavo izkušenj med udeleženci ter spodbudila razmislek in začetek sooblikovanja novih projektnih idej.

Prijave se zbirajo do 17. 04. 2023 na tem obrazcu.

Več informacij najdete tukaj v programu ali pa na spletni strani dogodka.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.