ERASMUS+ BLENDED INTENSIVE PROGRAMME (BIP) for international coordinators

ERASMUS+ BLENDED INTENSIVE PROGRAMME (BIP) for international coordinators Objavljeno: 28. 2. 2022

Mednarodna pisarna Univerze Eötvös Loránd (ELTE)/Pravna fakulteta v Budimpešti išče udeležence za usposabljanje osebja v okviru mešanega intenzivnega programa Erasmus+ (BIP). Ta program bi sodelavcem koordinatorjem omogočil izmenjavo najboljših praks prek različnih vidikov upravljanja programa Erasmus+ v visokošolskih ustanovah.

V jesenskem semestru študijskega leta 2023/24 (november ali december) bodo organizirali spletne učne ure projekta, ki bodo potekale v skupinah po različnih temah. Končni projekt pa bo enotedenski dogodek na kraju samem, vključno z enodnevnim mednarodnim sejmom – organiziranim za naše bodoče odhajajoče študente pred prijavnim obdobjem za 2024/25 – februarja 2024.

Splošni vodnik po mešanem intenzivnem programu Erasmus+ najdete tukaj, prijave pa se zbirajo direktno na mailih: szabo.brigitta@ajk.elte.hu; zs.werner@ajk.elte.hu

Prijave se zbirajo do 20. 04. 2023.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.