PRILOŽNOST ZA ERASMUS+ PRIPRAVNIŠTVO V BILBAO, ŠPANIJA

Objavljeno: 24. 4. 2023

Univerza Deusto v Bilbao v Španiji ponuja 15 mest za pripravništvo / raziskovalno bivanje v naslednjem študijskem letu 23/24 za dodiplomske in/ali magistrske študente v različnih projektih Tehnološkega inštituta DeustoTech.

DeustoTech svojo dejavnost osredotoča na razvoj projektov, tako skupnih na nacionalni in mednarodni ravni kot tudi v sodelovanju s strateškimi podjetji v štirih glavnih sektorjih uporabe: družba, mobilnost, trajnost in industrija. Raziskovalno osebje je vključeno v dve visoko zmogljivi raziskovalni skupini, ki ju je z najvišjo kvalifikacijo akreditirala baskovska vlada, in dve nastajajoči raziskovalni skupini, ki ju priznava Univerza Deusto.

Podrobne informacije o različnih projektih, zahtevah udeležencev in postopku prijave najdete na tej povezavi.

Rok za prijavo je 28. april.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.