Poletna šola EDUTECT v Litvi (področje arhitekture)

Poletna šola EDUTECT v Litvi (področje arhitekture) Objavljeno: 21. 6. 2022

Fakulteta za arhitekturo (Vilnius Gediminas Technical University) iz Litve vabi študente arhitekture na poletno šolo EDUTECT, ki bo potekala med 29. avgustom in 9. septembrom 2022.

Poletna šola se bo izvedla kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Rok za prijavo: 1. julij 2022

Sporočilo partnerja:

We would like to invite architecture students and professors to the EDUTECT, summer school in Vilnius. 3 ECTS 2-week course has intention to develop relation between architecture and education sciences.

Students could be supported by Erasmus BIP, professors – Erasmus teaching exchange funding.

Initial information is below and in attached.

Priloga: Summer School THE EDUTECT

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.