Poletna šola Delightful Istanbul: FUNDAMENTALS OF AVIATION COURSE

Poletna šola Delightful Istanbul: FUNDAMENTALS OF AVIATION COURSE Objavljeno: 8. 5. 2023

Poletna šola Delightful Istanbul nudi mešani intenzivni program: FUNDAMENTALS OF AVIATION COURSE – 5 ECTS.

Program je zasnovan kot pregled aktualnih vprašanj v mednarodni letalski industriji. Zračni promet prinaša pomembne gospodarske in družbene koristi. Omogoča turizem, trgovino in povezljivost, ustvarja gospodarsko rast, zagotavlja delovna mesta, izboljšuje življenjski standard, blaži revščino, zagotavlja rešilno bilko za oddaljene skupnosti in omogoča hiter odziv ob nesrečah.

Letalstvo spodbuja razvoj sodobnega sveta. Mreža letalskih prevoznikov, letališč in organizacij za upravljanje zračnega prometa povezuje velika mesta in majhne skupnosti 24 ur na dan z vedno bolj naprednimi letali. Zaradi vseh teh vrednosti je ta program potreben za študente letalstva, da dodajo podrobnejše znanje o osnovah mednarodnega letalstva.

Učni rezultati: Po uspešno zaključenem programu, bodo študenti lahko:

• Imeli široko paleto znanja o mednarodni letalski industriji;
  • postali predstavniki industrije;
  • priložnost sodelovanja, kot gostujoči govorniki in načrtovani bodo obiski letališča, da se razišče resnični proces, ki poteka na letališču.

Kdaj: v živo od 22. julija do 5. avgusta in preko spleta od 7. do 8. avgusta.

Rok prijave je 1. julij.

Prijavite se lahko tukaj, več informacij pa najdete na njihovi spletni strani.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.