POLETNA ŠOLA “ARTIFICIAL INTELLIGENCE FROM IDEAS TO APPLICATION” ZA DOKTORSKE ŠTUDENTE V LUBLIN, POLJSKA Objavljeno: 11. 5. 2023

Doktorske šole UMCS med 18. in 24. junijem 2023 organizirajo mednarodno poletno šolo “Artificial Intelligence from Ideas to Application” v Lublin, Poljska.

Program Poletne šole bo vključeval predavanja in tematsko povezane delavnice na naslednje teme:

• umetna inteligenca
  • raziskovalni projekti
  • intelektualna lastnina
  • zagonska podjetja

Prijave bodo potekalo preko elektronske pošte. Glavna merila, ki se bodo upoštevala pri sprejemu, sta vrstni red prijave in povzetek osnutka tekočega raziskovalnega projekta. V primeru večjega števila prijavljenih od razpisanih mest se bodo opravili spletni razgovori. Prijave so se začele 1. aprila in potekajo do 31. maja.

Vse ure bodo potekale v majhnih diskusionih skupinah in bodo potekale v obliki dinamičnih kratkih predavanj, video predstavitev in razprav o študijah primerov. Vsak udeleženec prejme potrdilo o opravljeni Mednarodni poletni šoli in individualno poročilo z načrtom osebnega razvoja.

Dodatne prijave (v primeru prijavljenih manj kot 30 oseb): do 11. junija 2023

Več informacij najdete na njihovi spletni strani.

Kontaktni podatki: magdalena.watrobka@mail.umcs.pl

Podrobne informacije najdete v priloženem razpisu.

Razpis za sofinanciranje mednarodne mobilnosti doktorskih študentov za leto 2023

Vloga na razpis za sofinanciranje mednarodne mobilnosti doktorskih študentov