MEDNARODNI FESTIVAL OTROŠKE IN ŠTUDENTSKE MULTIMEDIJSKE PRODUKCIJE TRIKFILM V OSTRAVI, ČEŠKA Objavljeno: 15. 6. 2023

Mednarodni festival otroške in dijaške multimedijske produkcije TrikFilm, ki poteka v Ostravi, se zavzema za različne poglede na pripovedovanje zgodb v umetniškem slogu. Njihova široka ponudba poskuša zajeti kreativce z različnih področij filmskega ustvarjanja in oblikovanja gibov. Verjamejo v moč izmenjave zgodb in izkušenj skozi umetnost.

TrikFilm z organizacijo drugih aktivnosti podpira izobraževanje na področju multimedijskega ustvarjanja za otroke in mlade ustvarjalce pri svojih dejavnostih. Ustvariti želimo navdihujoče okolje kot motivacijo za njihovo zanimanje za sodobno multimedijsko produkcijo.

Festival bo potekal od 26. do 30. septembra 2023 na Češkem v Ostravi.

Namen festivala je predstaviti ustvarjalna dela učencev in otrok s področij:

• ANIMACIJA
  • VIDEO UMETNOST
  • MOTION DESIGN
  • DIZAJN SVETLOBE
  • PC IGRE

Razpis je odprt do 3. septembra. Že zdaj se lahko prijavite in vnesete svoje umetniško delo tukaj.

Nagrada v glavni kategoriji znaša 500 evrov.

Za več informacij obiščite njihovo spletno stran.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.