MEDNARODNA POLETNA ŠOLA “PLANETARY HEALTH” V WÜRZBURG, NEMČIJA

MEDNARODNA POLETNA ŠOLA “PLANETARY HEALTH” V WÜRZBURG, NEMČIJA Objavljeno: 23. 5. 2023

Študenti, znanstveniki in praktiki vseh strok ste vabljeni na mednarodno in transdisciplinarno poletno šolo “Planetary health,” ki ponuja mešanico izobraževalnih metodologij in dejavnosti v učilnici in zunaj nje z lokalnimi in mednarodnimi strokovnjaki ter spodbujanje udeležencev, da postanejo nosilci sprememb in razvijejo lastne projekte. Poletna šola je del našega projekta SOPHEA: Strengthening One Health and Planetary Health in Eastern Africa. Z uporabo leče planetarnega zdravja pri različnih zdravstvenih temah bomo identificirali rešitve za blažitev in prilagajanje, pomembne v evropskem in afriškem kontekstu.

Dogodek bo potekal med 1. in 10. septembrom v Würzburg, Nemčija.

Rok prijave je 27. maj.

Več informacij najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.