KIP “CITIZEN SCIENCE FOR PSYCHOLOGICAL WELLBEING” V PORTU, PORTUGALSKA

KIP “CITIZEN SCIENCE FOR PSYCHOLOGICAL WELLBEING” V PORTU, PORTUGALSKA Objavljeno: 23. 5. 2023

Fakulteta za psihologijo in pedagoške vede Univerze v Portu vabi študente k sodelovanju pri 2. izdaji kombiniranega intenzivnega programa Citizen Science for Psychological Wellbeing”.

Tečaj bo imel intenzivno mešano obliko 10 tednov (od februarja do aprila 2024), teden na kraju samem pa bo potekal na Fakulteti za psihologijo in pedagoške vede, Univerze v Portu. Izziv 2024 bo »People Living with a Rare Disease«, glavni cilj tega projekta je pripraviti interdisciplinarne ekipe za razvoj rešitev, ki so kodno opredeljene in kodno oblikovane z vključevanjem bolnikov in strokovnjakov.

Več informacije najdete tukaj ali pa se obrnite na tujo institucijo: erasmus@fpce.up.pt

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.