Doktorska poletna šola v Vilni, Litva

Doktorska poletna šola v Vilni, Litva Objavljeno: 5. 5. 2023

Univerza v Vilni med 17. in 21. julijem 2023 organizira poletno šolo za doktorske študente, na kateri se bodo lahko študenti v mednarodnem okolju med drugim poglobili v akademsko pisanje, raziskovalne metodologije, raziskovalno etiko in razvijanje mehkih veščin.

Univerza v Mariboru bo v okviru Razpisa za sofinanciranje udeležbe doktorskih študentov na mednarodnih dogodkih in intenzivnih programih v tujini sofinancirala udeležbo dvema doktorskima študentoma UM do maksimalne višine stroškov 1.400 EUR na posameznika. Doktorski študent lahko zaprosi za kritje stroškov poti, namestitve, kotizacije poletne šole in drugih relevantnih stroškov. Podrobne informacije najdete v priloženem razpisu.

Razpis za sofinanciranje mednarodne mobilnosti doktorskih študentov za leto 2023

Vloga na razpis za sofinanciranje mednarodne mobilnosti doktorskih študentov

Program doktorske poletne šole