BIP “Circular Economy“ V PORTU, PORTUGALSKA

BIP “Circular Economy“ V PORTU, PORTUGALSKA Objavljeno: 8. 5. 2023

Inženirska fakulteta Univerze v Portu (FEUP) organizira mešani intenzivni program “Circular Economy“ skupaj z Univerzo Politècnica de Catalunya-Barcelona Tech, Španija, in Univerzo Neapelj Federico II, Italija.

Ta BIP je namenjen študentom magistrskega in doktorskega študija, ki jih zanima področje inženiringa, tehnologije ali znanosti, ki želijo dopolniti svoje znanje na področju krožnega gospodarstva z alternativnimi pedagoškimi metodologijami, ki združujejo poučevanje na daljavo in iz oči v oči skozi obdobje mobilnost.

Program bo potekal v treh sklopih:

Virtualna komponenta – Junij (3 tedni: 5. 6. do 23. 6.)

Fizična komponenta v Portu – Junij (1 teden: 26/06 do 30/06)

Virtualna komponenta – Julij (2 tedna: 3. 7. do 14. 7.)

Učno-pedagoški program bo študentu omogočil:

• Razumeti koncept krožnega gospodarstva, glavna načela, akcije in modele;
  • analizirati trenutne linearne modele na podlagi primerov iz prakse in jih pregledati v luči krožnega gospodarstva;
  • Identificirati priložnosti za izboljšave trenutnih procesov in izdelkov;
  • razvijati in vplivati ​​na nove odnose proizvodnje, distribucije in potrošnje;
  • Razviti transverzalne kompetence, kot so reševanje problemov, kritično mišljenje, ustvarjalnost in vodenje z interdisciplinarnim skupinskim delom.

Rok za prijavo: 14. maj na tem obrazcu.

Več informacij najdete na njihovi spletni strani.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.