Kombinirani intenzivni program: Digitalne igre in virtualna resničnost

Kombinirani intenzivni program: Digitalne igre in virtualna resničnost Objavljeno: 6. 1. 2023

Instituto Politécnico do Cávado e do Ave (IPCA) v sodelovanju z Nord University (Norveška) in TU Wien (Avstrija) vabi študente k sodelovanju v kombiniranem intenzivnem programu (BIP) z naslovom “Digital Games and VR”, ki bo potekal med 13. marcem in 28. aprilom 2023.

Na programu lahko sodelujejo študenti katerekoli študijske stopnje, vendar s posebnim poudarkom za študente tehnike in oblikovanja.

Teden s srečanjem v živo bo potekal od 26. do 31. marca 2023 na Politehniki Cávado in Ave (Portugalska). Za uspešno opravljen program bodo študenti nagrajeni z 2 ECTS točkama.

Na program se lahko prijavite tukaj. Rok za prijavo je 21. januar 2023.

Kontakt za informacije: prof. Natália Rego, nrego@ipca.pt

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.

Fotografija: XR Expo on Unsplash