JAVNI RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE VKLJUČEVANJA SOMENTORJEV IZ TUJINE PRI DOKTORATIH ZA LETO 2023 Objavljeno: 1. 9. 2023

Obveščamo vas, da je objavljen »Javni razpis za sofinanciranje vključevanja somentorjev iz tujine pri doktoratih za leto 2023«.

Razpis je namenjen doktorskim študentom, ki:

• imajo aktiven status študenta tretje stopnje na matični fakulteti Univerze v Mariboru;
  • so imeli v letu 2023 na Senatu UM potrjeno temo doktorske dizertacije in imenovanega somentorja iz tujine;
  • ali imajo aktiven status študenta ter so imeli doktorsko temo na Senatu UM potrjeno v preteklih letih, v letu 2023 pa jim bo zaradi narave raziskave dodatno imenovan somentor iz tujine.

Rok za oddajo prijav ni določen. Univerza v Mariboru bo sprejemala prijave do porabe razpoložljivih sredstev v tekočem koledarskem letu.

Vsa dodatna pojasnila v zvezi z javnim razpisom lahko zainteresirani do 18. 9. 2023 dobijo s posredovanjem svojih vprašanj na elektronski naslov: poststudy@um.si.

Več informacij lahko najdete tukaj.