KIP “SUSTAINABLE EVENTS AND TOURISM” V CASTELO BRANCO, PORTUGALSKA

KIP “SUSTAINABLE EVENTS AND TOURISM” V CASTELO BRANCO, PORTUGALSKA Objavljeno: 13. 12. 2023

Instituto Politécnico de Castelo Branco organizira program KIP “Sustainable Events and Tourism”, in vas z veseljem vabijo, da se njim pridružite februarja 2024 na Portugalskem!

KIP “Sustainable Events and Tourism” je zasnovan tako, da udeležencem nudi celovito razumevanje načel in praks, vključenih v načrtovanje, organizacijo in upravljanje trajnostnih dogodkov in turističnih izkušenj. Ker se svet vedno bolj osredotoča na trajnost, ta tečaj opremi učence z znanjem in veščinami, potrebnimi za ustvarjanje in promocijo okolju prijaznih, družbeno odgovornih in ekonomsko vzdržnih dogodkov in turističnih podvigov.

Program združuje spletno aktivnost in enotedensko aktivnosti v živo, ki bodo potekala v Idanha-aNova / Castelo Branco od 5. do 9. februarja.

Virtualni del: 29. januar do 1. februar 2024

Fizični del: 5. – 9. februar 2024

Kreditne točke: 3 ECTS

Rok za prijavo je 5. januar 2024.

Več o programu najdete tukaj.

Kontakt: cbaptista@ipcb.pt  / gri@ipcb.pt

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.