KIP “SGROUP BIP ON ENERGY” V VALLADOLID, ŠPANIJA

KIP “SGROUP BIP ON ENERGY” V VALLADOLID, ŠPANIJA Objavljeno: 18. 1. 2024

Univerza v Valladolidu organizira SGroup KIP “on Energy”, ki bo potekal od 15. do 19. julija 2024 na Inženirski šoli UVa (del iz oči v oči), virtualni del pa bo potekal pozno junija in v začetku julija.

Glavni cilji tega KIP so povečati zavest o pomenu energetske trajnosti in usklajenosti s politikami SDG – ONU in Evropske unije ter spodbuditi razpravo o tehnoloških in družbenih izzivih. Ciljni študenti za ta BIP so študenti magistrskega študija in tudi študenti zaključnega letnika dodiplomskega študija inženirstva in tehnologije.

Do 26. januarja 2024 pošljite prijavo na BIP-energy@uva.es, navedite svojo temo in če bi opravili mobilnost virtualno ali na UVa.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.