KIP “NEOLIBERALISM, SPIRITUALITY AND PERSONAL DEVELOPMENT” V CLUJ-NAPOCA, ROMUNIJA Objavljeno: 12. 2. 2024

Fakulteta za evropske študije Univerze Babes-Bolyai organizira KIP “Neoliberalism, spirituality and personal development”, kateri je prilagojenem dodiplomskim in magistrskim študentom, ki jih zanimajo politične vede, sociologija, filozofija, psihologija, mednarodni odnosi in druga sorodna področja.

Ključne podrobnosti programa:

• Program bo potekal v drugi polovici maja 2024 (točno obdobje bomo določili skupaj s partnerji)
  • Komponente: Virtualno (2 dni) in iz fizično (5 dni)
  • Znanje angleščine na ravni B2
  • Udeleženci prejmejo 3 ECTS skupaj s potrdilom o udeležbi

Več podrobnosti o programu najdete tukaj.

Prijavo pošljite na mihaela.bogdan@ubbcluj.ro do 20. februarja.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.