KIP “MENTORING PROGRAM – TURNING IDEAS INTO BUSINESSES” V GUIMARÃES, PORTUGALSKA Objavljeno: 19. 3. 2024

Univerza Minho vabi magistrske študente, da se njim pridružite na KIP “Mentoring Programme – TURNING IDEAS IN BUSINESSS”.

Cilj tega KIP-a je spodbujati izmenjavo izkušenj in dobrih praks v procesu preoblikovanja idej v podjetja, in sicer skozi faze:

• Inovativnost, ustvarjalnost in vrednost,
  • Razvoj strank in analiza trga,
  • Oblikovanje poslovnega modela,
  • Vrednotenje poslovanja, ustvarjanje, zagon in upravljanje.

DATUMI

Spletno srečanje je načrtovano od 15. aprila naprej.

Srečanje v živo bo potekalo od 24. do 28. junija. (Univerza Minho, Guimarães)

Prijave potekajo od 18. do 22. marca.

Za prijavo morate izpolnite tale obrazec in ga pošljite na: ERASMUS@DPS.UMINHO.PT

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.