KIP “MEDITERRANEAN HISTORY FROM THE 13TH TO THE 18TH CENTURY” V BARCELONI, ŠPANIJA Objavljeno: 12. 2. 2024

Univerza v Barceloni organizira KIP “Mediterranean history from the 13th to the 18th century”.

Virtualni del: od 2. aprila naprej

Fizični del: v Barceloni od 17. do 21. junija.

Glavni jezik bo španščina, ampak bodo tudi predavanja v francoščini, italijanščini, katalonščin in angleščini. Prvi del se bo osredotočal na štiri teme, povezane z zgodovino Sredozemlja med 13. in 18. stoletjem. Osebna srečanja v Barceloni pa bodo posvečena preučevanju pokrajin in verskih mrež v srednjeveških in zgodnjih novoveških sredozemskih regijah. Ta srečanja bodo tematska predavanja gostujočih profesorjev in kulturni obiski.

Več informacij lahko najdete tukaj.

Za prijavo pišite Erasmus koordinatorju na matični fakulteti.

Rok prijave je 20. marca.

Za dodatna vprašanja, pa se obrnite na gih-erasmus@ub.edu

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.