KIP: “ENSURING COMPETENCES FOR FUTURE INTERNATIONAL/MOBILE STUDENTS” V ALBA IULIA, ROMUNIJA Objavljeno: 18. 9. 2023

Univerza Alba Iulia organizira kombinirani intenzivni program za študente na temo: Ensuring competences for future International/Mobile Students

Da bi študente spodbudili k uporabi in uspešnemu dokončanju transnacionalnih izobraževalnih izkušenj, morajo univerze zagotoviti, da imajo ustrezne kompetence, sposobnosti, znanja in veščine, da se lahko vključijo in prilagodijo mednarodnim akademskim okoljem. Program bo v ospredje postavil medkulturno komunikacijo in multikulturalizem.

Dogodek bo potekal od 5. do 20. okrobra 2023. Fizična komponenta bo potekala v Alba Iulii med 16. in 20. oktobrom 2023, ostali del programa pa bo potekal preko spleta.

Podrobnosti o vsebini in prijavi si lahko preberete tukaj.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.