KIP “CITIZEN SCIENCE FOR PSYCHOLOGICAL WELLBEING” V PORTO, PORTUGALSKA

KIP “CITIZEN SCIENCE FOR PSYCHOLOGICAL WELLBEING” V PORTO, PORTUGALSKA Objavljeno: 9. 1. 2024

Fakulteta za psihologijo in pedagoške vede Univerze v Portu vabi študente k sodelovanju pri 2. izdaji KIP “Citizen science for psychological wellbeing”.

Tečaj bo imel intenzivno kombinirano obliko 10 tednov, (od februarja do aprila 2024), teden na kraju samem pa bo potekal na Fakulteti za psihologijo in izobraževalne vede Univerze v Portu od 15. do 19. aprila.

Izziv 2024 bo »Ljudje, ki živijo z redko boleznijo,« glavni cilj tega projekta pa je pripraviti interdisciplinarne ekipe za razvoj rešitev, ki so kodno opredeljene in kodno oblikovane z vključevanjem bolnikov in strokovnjakov.

Z zaključkom KIP boste prejeli 8,5 ECTS.

Več informacij najdete tukaj.

Rok za prijavo je 19. januar.

Program bo izveden kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.