TEA BREAKS – KREATIVNO PISANJE V ANGLEŠKEM JEZIKU

TEA BREAKS – KREATIVNO PISANJE V ANGLEŠKEM JEZIKU Objavljeno: 25. 10. 2023

Služba za mednarodno sodelovanje Univerze v Mariboru organizira delavnice »TEA BREAKS – Kreativno pisanje v angleškem jeziku«.

Kaj je to?

Creative Tea Breaks so delavnice pisanja, ki so namenjene ohranjanju vašega dobrega počutja in zagotavljanju ustvarjalnega izhoda med učenjem.

Preberite o prednostih kreativnega pisanja na spletni strani Univerze v Boltonu (tukaj).

Kaj počnemo v Tea Breaks?

* Beremo pesmi in prozo, da spodbudimo ustvarjalnost.

* Vaša moderatorka, Alice, vodi vašo skupino skozi različne pisne dejavnosti v angleščini.

* Vsaka seja deluje ohlapno okoli teme.

* Drug drugemu posredujemo povratne informacije in sodelujemo kot skupnost pri raziskovanju naših idej.

Kdo je Alice?

Alice Shepherd Erlac je vaša moderatorka, Britanka, diplomirana pedagoginja, diplomantka književnosti in kreativnega pisanja, soorganizatorka dogodkov kreativnega pisanja v East Londonu, moderatorka kreativnega pisanja v Vetrinjskem dvoru v Mariboru in pesnica.

Izvedite več o Alice na njeni spletni strani Scallywag Words ali na njenem Instagram profilu.

Sledite @creative_tea_breaks na Instagramu ali Creative Writing and English Instructions na Facebooku, da dobite občutek za seje.

Komu je namenjeno?

Tea Breaks so odprti za vse študente mariborske univerze in so varen in vključujoč prostor. Ni vam treba imeti izkušenj s kreativnim pisanjem ali študirati česar koli v zvezi s tem. Vabljeni vsi, ki želite biti ustvarjalni v angleščini!

Kje?

Univerza v Mariboru – Rektorat, Slomškov trg 15, Maribor

Kdaj?

• Torek 17.00 – 18.30 (7., 14., 21., 28. novembra, ter 5., 12., 19. decembra)

Če se en teden ne morete pridružiti, so vam vrata naslednji še vedno odprta.

Kaj naj naredim naslednje?

Za prijavo na delavnice izpolnite obrazec tukaj ali pišite na creativeteabreaks@gmail.com

Priloga: Tea Breaks – Erasmus University 2023

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.