ŠTIPENDIJE IJEP JAPONSKE VLADE (MEXT)

ŠTIPENDIJE IJEP JAPONSKE VLADE (MEXT) Objavljeno: 13. 12. 2023

Visoka šole za znanost in tehnologijo (GSST), Univerza Kumamoto, Japonska obvešča, da so prijave za sprejem štipendije IJEP japonske vlade (MEXT) oktobra 2024 zdaj odprte.

Za več podrobnosti preverite naslednje povezave, kjer za vstop uporabite geslo Mext2024.

Splošne informacije najdete tudi na njihovi spletni strani.

Vloga za štipendijo MEXT za sprejem oktobra 2024:

Univerzitetno priporočilo (na področju znanosti in tehnologije)

Rok za prijavo: 12. januar 2024*

Posebna sredstva za IJEP s področja računalništva in elektrotehnike

Rok za prijavo: 19. januar 2024*

Posebna dodelitev za IJEP v izobraževalnih programih Kemija in bioznanost ter Kemija in materiali na Oddelku za znanost o materialih in uporabno kemijo

Rok za prijavo: 19. januar 2024*

*Vsi zahtevani dokumenti morajo prispeti po pošti pred 17:00 (po japonskem času).

Če bo pošiljanje dokumentov zamujalo, pošljite elektronsko kopijo po e-pošti in dokumente pošljite do roka za prijavo.

*Upoštevajte, da morajo kandidati pred prijavo najti bodočega nadzornika na univerzi Kumamoto.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.