Obvestilo o dodatnih štipendijah Nemške službe za akademsko izmenjavo (DAAD) za študijsko leto 2023/2024

Objavljeno: 19. 1. 2023
Nemška služba za akademske izmenjave (DAAD) razpisuje dodatne štipendije za študijsko leto 2023/2024. Poleg že razpisanih štipendijskih programov, DAAD ponuja tudi naslednje možnosti štipendiranja:
  • delovna bivanja za visokošolske učitelje s področja umetnosti in arhitekture,
  • raziskovala bivanja za visokošolske učitelje in znanstvenike,
  • raziskovalne štipendije – kratke štipendije,
  • ponovna povabila za nekdanje štipendiste.

Rok za prijavo za vse štiri programe, ki so bili razpisani naknadno, je 16. 01. 2023. Aktualna ponudba DAAD štipendij in razpisi za posamezne razpisane štipendijske programe so na voljo na spletnem naslovu: www.funding-guide.de .

Priponke:
VN DAAD 2023-2024 1 SVN

VN DAAD 2023-2024 1

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.