KOMBINIRANI INTENZIVNI PROGRAM: Zimska šola v Litvi

KOMBINIRANI INTENZIVNI PROGRAM: Zimska šola v Litvi Objavljeno: 8. 12. 2022

Fakulteta za arhitekturo (Vilnius Gediminas Technical University) iz Litve vabi študente arhitekture na zimsko šolo “MAKERS 5.0.”, ki bo potekala med 22. januarjem in 3. februarjem 2023.

Udeleženci bodo imeli priložnost razviti svoje veščine hitre izdelave prototipov v globokem interdisciplinarnem okolju: od oblikovanja izdelkov do osnovnih principov elektronike, preko 3D modeliranja in še več. Ob koncu seminarja udeleženec bo prejel potrdilo o udeležbi ter 3 ECTS bodo prejeli študenti, ki so sodelovali v celotnem programu.

Zimska šola se bo izvedla kot kombiniran intenzivni program Erasmus+. Študenti ste upravičeni do Erasmus+ štipendije. Aktualni razpis najdete tukaj.

Rok za prijavo: 15 december 2022.
Za več informacij kliknite na tej povezavi.

Vse aktualne informacije v zvezi z mednarodno izmenjavo študentov in mednarodnim sodelovanjem, bomo objavljali v Erasmus novicah.

Fotografija: Wikipedia, ThisisEngineering RAEng on Unsplash